Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 0 0 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może być przyczyną takiego brązowego śluzu?

Witam. Biorę tabletki aidee 2 lata. Miesiąc temu miałam brązowe z odrobiną krwi plamienie (gęsty śluz ) 1 godzinę. 2 mies temu to samo ale 1 dzień. A 3 mies temu wcale. Teraz jestem w trakcie brania tabletek, został mi tydzień do przerwy A ja znowu mam ten gęsty śluz brazowy , tylko teraz bolą mnie jajniki i piersi. Tabletki biore regularnie, niczym nie osłabiłam, nie miałam wymiotow ani biegunek . Robiłam testy ,Wyszły negatywne. Ostatni robiłam 2 tyg temu też negatywny... dodam że współzyje regularnie z wytryskiem we mnie. Chciałam zapytać co mi się mogloby dziać? Jakaś choroba? Co jest przyczyną że mam ten brazowy śluz q drugi tydz brania tabletek? Czy mogę być w ciąży? A może tabletki są nieodpowiednie . Nie wiem co robić.. bije się nie chce dziecka
KOBIETA, 27 LAT około miesiąca temu

Palenie w ciąży - świadomy wybór

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Tak może być podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych i jest to zupełnie normalne.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy