Co może być przyczyną tej bakterii u syna?

Witam. Syn w kwietniu tego roku miał urosepse wywołana enterococcus fecalis. Po tak krótki czasie ponownie trafiliśmy do szpitala w piątek i znowu to samo. Zaczyna mnie to niepokoić skąd tak często atakuje syna ta bakteria co może być przyczyną na usg niby nerki ok jedynie wątroba powiększona 2.5cm.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. może to być spowodowane wadą w zakresie dróg moczowych [wskazane pogłębienie diagnostyki urologicznej] oraz zaburzeniami odporności.