Co może być przyczyną utraty wagi?

Witam, Co może być przyczyną utraty wagi? Do niedawna 120. W pewnym momencie straciłem apetyt. Od paźdz./list. waga spadła do 112 i ciągle spada bez zmiany nawyków żyw. Brak wzmożonego wysiłku. Brak wzmożonego pragnienia i oddawania moczu. Za to pogorszenie wzroku, dyskomfort w oku po stronie, gdzie mam problemy z przwl. zap. zatok w tym podkrwawianie z nosa z tej tej strony (zaplanowany zabieg). Kaszel, przeskakiwanie/dyskomfort w sercu i czasem bóle w klatce. Ciągłe zmęczenie. Sen bez zmian.

Dzień dobry,

na podstawie Pana krótkiej wypowiedzi nie jesteśmy w stanie określić skąd utrata wagi. Aczkolwiek tak szybka redukcja nie jest wskazana, tym bardziej, że nie wiadomo jaka jest przyczyna.
Proszę się skontaktować z lekarzem rodzinnym, który zleci Panu przesiewowe badania diagnostyczne,

Pozdrawiam