Co może być przyczyną utrzymującego się bólu głowy?

Witam,mam 25 lat i chciałam zapytać co może być przyczyną - bólu głowy który utrzymuje się już od 14 miesięcy i trwa mniej więcej od 15-20 dni w miesiącu. Zdarzają się przy tym nudności, zawroty głowy , szum w uchu, zmiany nastroju,problemy z koncentracja. Miałam robione EEG- stwierdzone podrażnienie płata ciemieniowo - skroniowego. TK wyszło ok. a bóle nadal są. Dodam że od jakiegoś czasu zmagam się z bólami kolan i odcinka krzyżowego kręgosłupa. Dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu postawić jakąkolwiek konkretną diagnozę. Zdecydowanie powinna być Pani jednak pod stałą opieką specjalisty neurologa, który pokieruje dalszym postępowaniem.