Co może być przyczyną wypadania włosów i swędzenia?

Co może być przyczyną wypadania włosów, głowa często swędzi, włosy szybko są tłuste?Gdzieś w połowie czerwca zobaczyłem,że włosy wypadają, jest ich coraz mniej. Nie widać by wyrastały w ich miejsce nowe. Nigdy nie miałem problemów z hormonami. Nie wiem czy może mieć to jakiś związek, ale od połowy marca dużo częściej się masturbuję,dawniej zdarzało się to raz na jakiś czas, bardzo rzadko właściwie. Od maja też powróciłem do uprawiania sportu.Czy mogło to mieć wpływ na hormony?Czy włosy odrosną?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępwoanie.