Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 4 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co może być przyczyną zawrotów głowy?

Witam.prosze o odpowiedź. Co moze byc przyczyną zawrotow glowy,takiego odrealnienia i przy tym drazliwosci na światło w sklepach ze,sztucznym swiatlem? Przebadana jestem przez laryngologa,neurologa tez, ogolne,badania dobrze. Lekarze,mwoia ze,nerwica, pcyhoterapid podjelam.wszystkie inne,objawy ustały tylko zostalo to. Za dwa dni zaczynam prace w sklepie,mam histigen w domu,czy moge go wziac,c y to mozliwe ze od uszu?(zap.zatok przewlekld mam i czasem piski w uchu)
KOBIETA, 27 LAT 10 miesięcy temu

Konsekwencje skrzywionej przegrody nosa

Skrzywiona przegroda nosowa to defekt, który może utrudniać codzienne funkcjonowanie. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie mogą być skutki zdrowotne skrzywionej przegrody.

Witam,
jeśli diagnostyka medyczna wskazuje na to, że zawroty głowy nie mają podłoża biologicznego, ale wynikają z nerwicy, to odradzam branie innych leków. Czasem mimo psychoterapii nadal mogą nawracać od czasu do czasu różne objawy, ale jeśli są związane z nerwicą to trzeba do nich podejść tak, jak uczyła się Pani do nich podchodzić na psychoterapii. Zwykle ważne jest aby mimo objawów starać się żyć normalnie i przekonać, że nic strasznego się nie dzieje. Wówczas nie „nakręca” się błędne koło, kiedy obawiamy się „co jak w pracy zakręci mi się w głowie?”, zaczynamy martwić, a nasz organizm reaguje na takie zaniepokojenie np. w postaci zawrotów głowy. Najogólniej mówiąc gdy uda się podjeść spokojnie do zawrotów głowy i nimi nie martwić, to powinny ustąpić, choć w praktyce to wymaga trochę ćwiczeń i czasu.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety