Co może być przyczyną zawrotów głowy u 47-latki?

co moze byc przyczyna zawrotow glowy.Ostatnio pojawiaja mi sie dosc czesto.Budze sie w nocy,jest mi nie dobrze,wszystko wiruje.Podobnie mam patrzac w lusto,czy na zapalone swiatlo.Wstajac z lozka,musze pamietac ,zeby robic to po woli.Do tej pory nic takiego mi sie zdarzalo.Mam 47 lat i problemy z hormonami przy menopauzie.Biore leki odwadniajace.Obawiam sie ze to moze byc cos powazniejszego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem zarówno zaburzeń gospodarki hormonalnej, obniżonego ciśnienia w wyniku stosowanych leków, samych leków jak i wielu schorzeń neurologicznych. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z lekarzem POZ.