Co może być przyczyną, że część objawów wystąpiła dwukrotnie w ciągu jednego cyklu?

W 9 dniu cyklu ginekolog przy usg dopochwowym stwierdził owulację, był też w tym czasie płodny śluz, jednak nie było wzrostu temperatury. Między 17 a 22 dniem cyklu znów wystąpił charakterystyczny płodny śluz i w tym czasie zwyżka tempetatury, która się utrzymuje. Średnia długość cyklu to 33 dni. W którym momencie było większe prawdopodobieństwo wystąpienia owulacji i co może być przyczyną, że część objawów wystąpiła dwukrotnie w ciągu jednego cyklu?

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwa jest podwójna owulacja , lecz bardziej prawdopodobne jest wystąpienie owulacji między 17 a 22 dc jeśli owulacja wystąpiłaby 9 dc to około 23 powinna być miesiączka