Co może być przyczyną, że gorączka powraca?

Witam serdecznie mój ma syn 5 lat- stwierdzone zapalenie oskrzeli , lekarz przepisał antybiotyk KLACID, DIPHERGAN oraz FLEGAMINE ,wszystko było w porządku ,gorączka minęła. Po 6 dniach znowu od nowa 38,5. Poszliśmy do lekarza i zmienił na zastrzyki BIOFUROKSYN oraz PULNEO znów super gorączka minęła , ale po 7 zastrzykach pojawia się na nowo 38 już nie mam siły .Co może być przyczyną że gorączka powraca . Proszę o szybką odpowiedź

Szanowna Pani
Radziłbym poprosić o skierowanie do szpitala i dokładne przebadany dziecka w szpitalu-rtg płuc badania z krwi ogólne i na infekcje. Myślę że może być to stan zapalny płuc lub inny -nie ma na co czekać. widzę że leczenie jest raczej doświadczalne lepiej do szpitala. szczerze radzę. pozdrawiam.