Co może być przyczyną, że partner nie czuje penisa w pochwie?

Witam, jestem z moim partnerem już parę lat i w końcu zdecydowaliśmy się na współżycie jednak jest pewien problem. On twierdzi że nie czuje że jest w mojej pochwie, podczas gdy ja czuję Jego penisa normalnie. Z poprzednimi partnerami nie było takiego problemu i teraz zastanawiam się czy to ja mam luźną pochwe czy On małego penisa czy może problem leży gdzieś indziej. Miałam kilku partnerów seksualnych on miał jedną partnerkę. Wstydzę się z nim o tym rozmawiać i czuję się wybrakowana W czym może leżeć problem?

Dzień dobry.
Ciężko odpowiedzieć na Pani pytania. Sytuacja wymaga szerszej diagnostyki i wywiadu. Proponuję wizytę u seksuologa.

Powodzenia,
D.Pysz-Waberski