Co może być przyczyną zmiany skórnej na wewnętrznej stronie ręki przed nadgarstkiem?

Co może być przyczyną zmiany skórnej na wewnetrznej stronie ręki przed nadgarstkiem.Obwódka brązowa poszarpana a środek różowy.Rano miałam uczucie jakby ciągnięcia do żyły w zgięciu.miałam tak w stycz.20103 i kwietniu2014. udermatologa-powiedział,- to nic takiego. drugi nie wie,jaka jest przyczyna.ta zmiana była tydzień i zniknęła.na lewej rece. w tym samym miejscu.nie biorę konkretnych leków.morf.mocz.borelioza-wyniki dobre.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji będzie konieczna ponowna wizyta u dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.