Co może być u mnie powodem tycia?

Pomimo stosowania tej samej diety i aktywnosci fizycznej, duze przybranie na wadze(10kg w ciagu 1,5 mc). Leczona i ustabilizowana niedoczynnosc tarczycy, po WZW typu C, po nerwiaku możdżka. Cholesterol calk. 216, HDL 78, LDL 120, Trojglicerydy 89, ALT 19, glukoza 86, TSH 0,607, FT4 9,965, prolaktyns 12,26. Co moze byc powodem tycia?

Lek. Michał Lenard

Być może dieta, lub rodzaj aktywności fizycznej wymaga zmodyfikowania. Sugeruję skonsultowanie problemu z dietetykiem. Pozdrawiam!