Co może jeść kobieta, która karmi, gdy dziecko ma problemy z wypróżnianiem?

co może jeść kobieta, która karmi, gdy dziecko ma problemy z wypróżnianiem?

Dzień dobry,

bardzo ważne jest zastosowanie odpowiedniej diety z dużą ilością błonnika i dużą ilością płynów. Istnieje ryzyko, że Pani aktualny sposób odżywiania się dostarcza do organizmu zbyt małą ilość włókna pokarmowego i stąd pojawiają się zaparcia.

Proszę się skonsultować z dietetykiem, który oceni Pani dotychczasowy sposób odżywiania się i powie jak należy rozwiązać aktualny problem.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga