Co może jeszcze ewentualnie powodować ciągle wyczerpanie?

Witam, mam 20 lat i stale jestem zmęczony, osłabiony oraz często też senny, totalnie nie mam energii do życia trwa to kilkanaście miesięcy i potrzebuję wreszcie pomocy bo chodzę co chwilę do lekarza i badam się natomiast wszystko jest w porządku ale stale czuje sie fatalnie, teraz chodzę do psychiatry, ale on powiedział że raczej choroby psychicznej nie mam, ale powiedział że jest taka możliwość ale na ten moment jest w porządku teraz czekam na badania psychologicznei wtedy lekarz dokładnie oceni mój stan psychiczny. Chciałem zapytać co może jeszcze ewentualnie powodować ciągle wyczerpanie, pomyślałem że może nowotwór, ale czy nowotwór może dawać takie objawy tylko typu ciągłe osłabienie i zmęczenie bez innych objawów typu bóle ? dodam też że czasem tj. raz na kilka miesięcy lekko bolą mnie jądra ale jest to delikatny ból czy mam się zgłosić z tym do urologa z podejrzeniem nowotworu ?? potrzebuje jak najszybszej pomocy bo nie funkcjonuje prawidłowo. Najlepiej jeśli wypowiedział by się internista na dany temat.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wykonywał Pan podstawowe badania laboratoryjne? Warto wykonać: morfologię, TSH, Potas, sód, AsT,ALT, GGTP, Bilirubinę cąłkowitą. Oraz podstawowe badania obrazowe: USG brzucha, RTG klatki piersiowej ew. USG jąder. Pozdrawiam.