Co może mieć wpływ na moje obecne napięcie seksualne?

Dzień dobry! Czy zachowania autoerotyczne z okresu dzieciństwa oraz wieku nastoletniego mogą mieć wpływ na obecne napięcie seksualne? Czy to możliwe, że przez te zachowania z przeszłość rozbudziłam się seksualnie? Obecnie nie wspołżyję ani nie masturbuję się. W niektóre dni pojawiają się myśli o seksie czy spontaniczne pulsowanie narządów płciowych.

Dzień dobry, całe doświadczenie dotychczasowego Pani życia może mieć wpływ na obecne napięcie seksualne. Jednak sądzę, że największy wpływ na to ma fakt, że jest Pani młodą kobietą, która nie zaspakaja i nie rozładowuje swoich potrzeb seksualnych. Myśli o seksie i pulsowanie narządów płciowych to zupełnie normalna reakcja seksualna. Po prostu się Pani podnieca.