Co może oznaczać asymetria oczu?

Od kilku lat moje lewe oko jest o wiele mniejsze od prawego. Powieka jest dosyć mocno przymknięta. W lustrze tego nie widać ale jak zrobię zdjęcie tylnią kamerką telefonu to widać. Zastanawiam się czy da się coś z tym zrobić? Da się jakoś to poprawić?

Witam. jezeli powieka zasłania żrenicę to wymaga Pani operacji powieki,jezeli nie to wystarczą ćwiczenia mięśni unoszących powiekę.czyli bierzemy długopis lub coś małego i unosimy go ku gorze i oczami wodzimy za nim ku górze. Cwiczymy około 2 minuty.powoli. Należy wykluczyć u Pani triadę Hornera.Pozdrawiam