Co może oznaczać biała grudka na wędzidełku napletkowym wyglądająca jak pryszcz?

Witam. Dziś na skórze na wędzidęłku napletkowym pojawiła mi się jedna biała grudka, wyglądająca jak pryszcz. Była twarda w dotyku. Podczas kąpieli niechcący ją uszkodziłem. Gąbką ją zatarłem i "wisi". Co to może być?

Szanowny Panie, może być to krosta, jednakże bez badania przedmiotowego nie jestem w stanie dokładnie powiedzieć co to jest