Co może oznaczać biegunka w 6 tygodniu ciąży?

Jestem w 6 tyg ciazy. Mam krwiaka wiec ostatnie 2 tygodnie bardzo malo sie ruszam, glownie leze. Trzy dni temu mialam jednorazowa biegunke wraz z silnymi bolami, skurczami jelit. Od tamtej pory czuje jakby obolale jelita. Czasem nachodza mnie takie silne bole, ktore uniemozliwiaja ruch, a gdy sie wtedy rusze to bol jest okropny. Gdzie szukac pomocy?jaka moze to byc przyczyna? Mieszkam w Anglii i niestety najblizsza konsultacje z lekarzem mam dopiero za tydzien. Prosze o wskazowki

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc coś więcej powiedzieć konievzne jest badanie lekarskie a czy może się Pani udac na izbę przyjęć szpitalna ?