Co może oznaczać ból brzucha i biegunki?

Witam Mam 21 lat i od dłuższego czasu problemy z żołądkiem a ostatnio jest coraz gorzej... Sprawa nie jest zbyt przyjemna cokolwiek bym nie zjadła to mam biegunkę ! I to nie raz na tydzień czy ta na dwa dni codziennie po kilka razy to już staje się męczące boję się cokolwiek jeść w towarzystwie i nie w swoim do domu ! Dodatkowo wcale nie chudnę od tego a wręcz przeciwnie cały czas tyje ! Już nie man siły nie wiem co zrobić i gdzie się udać..

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn przewlekłej biegunki może być wiele proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po watepnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć