Co może oznaczać ból brzucha i krew w kale u synka?

Witam, mój 5 miesięczny synek od ok 3 miesięcy ma niteczki krwi w kale( czasami krew jest innej konsystencji jest jej więcej tak jakby kawałek galaretki) martwię się, ponieważ mały cierpi na bóle brzuszka zwłaszcza w nocy . Budzi się co 2-3 godziny często z płaczem w dzień też słabo śpi. Dobrze przybiera na wadze waży 9120 kg. Testy z krwi niewykazaly alergii ma niski poziom żelaza lekarz kazał suplementowac . Przy mocnych bólach podaje paracetamol, który mam wrażenie że nie działa ale lekarz polecił podawać. Karmię piersią. Jestem na diecie nie jem nic co zawiera białko mleka krowiego a krew ciągle jest bol brzuszka również. Nie wiem co robić. Bardzo proszę o poradę

Może Pani spokojnie wrócić do normalnej diety, skoro jej stosowanie nie przyniosło żadnej zmiany u dziecka.
Dobry przyrost masy ciała dziecka to bardzo dobra informacja, paracetamol nie pomoże w żaden sposób na bóle brzuszka u niemowlęcia. Testy z krwi u tak małego dziecka nie są zupełnie miarodajne.