Co może oznaczać ból brzucha po porodzie?

Od września jestem mamą. Podczas porodu mialam duża utratę krwi. W styczniu biegunkę trwająca 3 tygodnie. Przyczyny lekarz nie u chwycił. Na usg wyszło zapalenie jelit. Powiększony był węzeł przy jelicie. Po miesiącu kontroli węzeł się zmniejszal i było ok. Podobno wirusowka. A przez ostatni miesiąc zauważyłam że jak mały siada mi na brzuch to mnie boli jakby ktoś mnie w niego kopnął. Po srodku choć trochę jakby w podbrzuszu. Ginekolog w styczniu też stwierdził że wszystko ok.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne