Co może oznaczać ból brzucha w stresujących sytuacjach?

Witam, mam problem taki, ze jak sie stresuje to strasznie boli mnie brzuch mam skurcze i za chwile muszę iść do toalety, jest to taki moment gdzie tego nie przetrzymam i musze bo niestety... jutro mam uroczystość w kościele , jestem chrzestna, bardzo się boję ze mnie zlapie , juz dzis jestem cala zestrwsowana. Wzielam tabletku uspokajajace ziolowe labofarm. Co mogę wziąć jutro żebym mogla powstrzymac to, by nie iść do toalety?? Czy Laremid mi pomoze jesli wezmę go wcześniej jak jeszcze nic sie nie będzie dziać? Proszę , pomozcie ! :( zawsze jak mam cos stresujacego to mnie łapie, stresuje soe okropnie , ze Bedzie tak tez jutro :(

Lek. Paweł Szadkowski

Pani objawy mogą wynikać z czynnościowej choroby przewodu pokarmowego. Laremid nie jest odpowiednim leczeniem takich zaburzeń, ale wyjątkowo, jeśli nie ma pani możliwości wcześniejszego udania się do lekarza i postawienia odpowiedniej diagnozy, można go zastosować. Hamuje on perystaltykę przewodu pokarmowego i może wyeliminować lub znacznie zmniejszyć pani objawy.