Co może oznaczać ból dużego palca u nogi?

Witam Od ok tygodnia mam bol w prawym duzym palcu u nogi na wysokosci kostki przy palcu jest spuchniety bol nasila sie wieczorami i po wysilku stosowanie zelu fastum niezabardzo pomaga bol jest mniejszy po rozchodzeniu

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pana objawy mogą sugerować dnę moczanową. Proponuję skontaktować się z lekarzem rodzinnym.