Co może oznaczać ból gardła podczas przełykania?

Witam Od około 2 tygodni boli mnie gardło po lewej stronie przy przelykaniu śliny bądź wody czy herbaty . Czasem pojawia się lekki ból jakby w uchu . Byłam u lekarz nic nie zobaczył zaczynam się martwić. W tamtym roku miałam właśnie po tej stronie z 3 razy afte ale było ja widać jak się dobrze zajrzało A teraz nic nie widać. Czy to może być coś groźnego? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli objawy są nadal proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego ponownie