Co może oznaczać ból głowy i zawroty?

Witam od jakiś 3 miesięcy dzieje się ze mną coś dziwnego, często boli mnie głowa szczególnie w skroniach a ból rozchodzi się na kark, czasami drżą mi ręce ,jestem ciągle zmęczona , na prawe oko trochę inaczej widzę tak jakby obraz się rozmazywał ( ale jestem w stanie wszystko przeczytać) do tego od wczoraj doszły zawroty głowy w pozycji leżącej. Jestem przerażona czy to może być coś poważnego?

Na pewno warto odwiedzić neurologa który zleci odpowiednie badania. Jednak jeśłi powyższe problemy kojarzy Pani z aktywnością ruchową, czynnościami zawodowymi, prą dnia czyli kojarzy je Pani generalnie z czynnikami mechanicznymi to warto również odwiedzić fizjoterapeutę. Objawy te powstawać mogą również na drodze zaburzeń w obrębie układu mięśniowo - powięziowego, wtedy nawet jedna terapia może przynieść znaczącą poprawę. Pozdrawiam

Witam!
Konieczna konsultacja neurologiczna, RM głowy. Jeżeli wszystko będzie prawidłowe, należy zgłosić się do psychiatry i rozpocząć leczenie niestabilności emocjonalnej.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.