co może oznaczać ból głowy oraz nosa i zatok po operacji oponiaka mózgu?

Jestem po operacji oponiaka mózgu już pół roku i ciągle boli mnie głowa i nos z zatoka mi. Lekarz neurochirurg powiedział że ten ból nie ma związku z operacja. Byłam u laryngologa nic nie widzi, okulista też a ja cierpię. Gdzie szukać pomocy?

Lek. Paweł Szadkowski

Może pani skonsultować się z lekarzem neurologiem (najlepiej zabrać ze sobą kompletą dokumentację medyczną, łącznie z badaniami obrazowymi).