Co może oznaczać ból głowy w prawej części czoła i potylicy?

Dzień dobry. Od ponad dwóch miesięcy borykam się z bólem głowy w prawej części czoła i potylicy. Dodatkowo co jakiś czas mam uczucie zwiększonego ciśnienia w prawym oku, wtedy mam przed nim lekką mgiełkę. Okulista nic nie stwierdził, neurolog pogłaskał po twarzy i po stopach i też nic, a od kilki dni doszło dodatkowo drętwienie prawej części twarzy. O co może chodzić?

Jak wzrok, ciśnienie w gałce ocznej, dno oka ?
Z lokalizacji może neuralgia potyliczna, promieniowanie do czoła...
Jak morf, CRP ? Inne schorzenia ? Jak sen ??

Pozdrawiam i zapraszam