Co może oznaczać ból i pieczenie 3 tydzień po zabiegu Barona?

witam jestem po zabiegu barona już 3 tydzień cały czas czuję bul i pieczenie a ostatnio jest nie do wytrzymania szczególnie po wypróżnieniu jak i w trakcie nie mogę chodzić tak mnie piecze i boli co robić

Niestety tak może być, lekarz mógł Pani przepisać żel z lignokainą do miejscowego znieczulania albo czopki znieczulające przeciwbólowe. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.