Co może oznaczać ból kości przy dotyku nad kostką?

Co moze oznaczac bol kosci przy dotyku nad kostka do polowy lydki. W obydwu nogach od stron wewnetrzny ch?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże naczyniowe jak i mogą być wynikiem patologii w obrębie układu kostno-mięśniowo-szkieletowego. Nie ma jednak takiej możliwości, by postawić jakąkolwiek diagnozę bez dokładnego zebrania wywiadu oraz zbadania Pani. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który pokieruje dalszym postępowaniem.