Co może oznaczać ból łechtaczki?

Witam. Od kilku dni czuje ból łechtaczki. Jest bardzo tkliwa. Przy dotyku bol jest nieprzyjemny. Dziś doszło swędzenie warg. Chciałabym wiedzieć czy mogę jakoś sobie ulżyć zanim wybiorę się do lekarza? Jakieś nasiadówki lub coś do smarowania? ?? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

ew preparaty dostępne w aptece. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.