Co może oznaczać ból oka po usunięciu ósemki?

Witam, Dwa tygodnie po usunięcie siódemki obudziłem się z mocnym bólem oka, skroni i czoła po stronie gdzie dokonywano ekstrakcji. Dentysta zapisał mi clyndamicyn-mip. Dziś, po czterech dawkach antybiotyku bol jest mniej uciążliwy ale nadal występuje. Czy powinno to budzić mój niepokój

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.