Co może oznaczać ból piszczeli?

Witam, od jakiegoś czasu bolą mnie jakby piszczele od kostek do połowy nóg. U prawej nogi bardziej, lewej nieco mniej. Przez długi okres nie uprawiałem żadnego sportu. Teraz czasami pobiegam, pogram w piłkę czy jazda na rowerze. Lekarz rodzinny zalecił brać magnez i uzupełnić potas. To niestety na nic. Nie mogę w ogóle uprawiać sportu bo ból jest nie do wytrzymania. Na co dzień po prostu boli i w ogóle nie mija..

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ortopedy, po badaniu lekarz określi konieczność dalszej diagnostyki ,warto udać się do lekarza rodzinnego celem wykonania podstawowych badań z krwi

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.