Co może oznaczać ból po lewej stronie klatki piersiowej?

Witam. Od dwóch dni czulam ból po lewej stronie klatki piersiowej, później przeszło to pod lewa pache i dalej boli (nie wyczuwam guzkow), i również boli mnie w tej samej rece łokieć od strony wewnetrznej jak i od łokcia w dół rowniez po stronie wewnetrznej, czasem to wszystko promieniuje do lewej łopatki. Mialam ekg tydzien temu, wszystko ok. Morfologie 4 miesiace temu, też wszystko ok. Bardzo boli mnie kręgosłup, lecz juz ktorys lekarz do ktorego chodzę bagatelizuje to wszystko i mowi "jest Pani za młoda, nic Pani nie jest". Cierpię również na nerwice lekowa..

Witam,

jeśli wykluczone są choroby serca, objawy mogą być spowodowane czynnikiem psychicznym - zaburzeniem lękowym. zalecane jest systematyczne leczenie metodą psychoterapii w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.

Pozdrawiam serdecznie

Witam
Jeśli lekarz nie widzi nic w tych objawach, prawdopodobnie mają one podłoże psychosomatyczne, co oznacza, że występują dolegliwości, ale wyniki badań medycznych wskazują na normę...Opisane dolegliwości mają podłoże emocjonalne i dotarcie do tych emocji pomoże je uwolnić. Proponuję zgłosić się do doświadczonego terapeuty, aby rozkminować ukryte emocje, co w konsekwencji przyniesie większy spokój, spowoduje ustąpienie objawów i znacznie lepsze samopoczucie.
Pozdrawiam
Anna Szyda