Co może oznaczać ból po prawej stronie kręgosłupa w dolnej części?

Witam mój problem to ból po prawej stronie na dole od kręgosłupa. Jest to kłucie dyskomfort który podczas wysilku zaczyna kuć i nie moge nic zrobić. Robilem rezonans i na opisie mam napisane cos takiego ,, SPŁACONA LORDOZA LEDZWIOWA. Niewielkie uwypuklenia dokanalowe krazkow L1/l2 l3/l4 l4/l5 i l5/l5 . zwezaja swiatlo do kanału kregowego do ok 1.5mm-2mm. Bez widocznego ucisku struktur nerwowych wewnatrzkanałowych. Umiarkowane modelowanie korzeni n.rdzeniowych w poziomie otworów między kregowycj l3/lr i l4/l5 .niewielkie nierównosci blaszek granicznych trzonów kręgosłupa. Drobne zmiany zwyr. W stawach miedzywyrostkowych. Sygnal ze stożka koncowego prawidłowy.

Do konsultacji ; MRI do interpretacji klinicznej. Opisane mierne zmiany wielopoziomowe Niedobory witamin, brak ruchu, ... Jaki stan ogólny, nastrój i sen ?? Jaka praca, sport ??
Pozdrawiam i zapraszam