Co może oznaczać ból pod pachą?

Witam miałam robiona biopsję ponieważ od lipca doskwiera mi niewielki ból i dyskomfort lewej pachy węzeł ma ponad 2 cm wyniki krwi morfologia rozmaz on cro w normie wynik biopsji wezezodczynoey onkolog mówi że nie ma do czego się przyczepić a mnie znowu zaczyna dokuczać ten lekki dyskomfort czy to możliwe że jeszcze się utrzymuje jakiś stan zapalny czy tak działa moja.,,głowa i nastawienie hipochondryczki,,

Bolesne węzły chłonne wielkości do 1,5 cm są najczęściej odczynowe tzn jako reakcja na różne infekcje, w tym jakieś zranienia lub skaleczenia na dłoniach. Dokładne badanie węzła polega na jego wycięciu w całości i badaniu histopatologicznym , biopsja cienkoigłowa może nie wystarczyć. Warto też zbadać czy nie ma powiększonych węzłów w innych lokalizacjach w tym w klatce piersiowej i jamie brzusznej i miednicy.