Co może oznaczać ból pod piersią u 27-latki?

Witam od kilku lat mecze się z tymi dolegliwościami bóle serca uczucie rozpierania i silne kłucie przychodzące tak nagłe .zawroty głowy nie raz nie mogę oddychać normalnie .bóle żołądka już sama nie wiem co mi jest. Ostatnio doktor przepisala mi eutyrox 25 na nadczynność tarczycy .dodam też ze ok rok temu byłam u kardiologa i mam wadę wrodzoną serca i tętniaka miedzyprzedsionkowego.tylko odkąd biorę tabletki codziennie dokucza mi ten ból pod lewą piersią i uczucie rozpierania ciężko mi z tym żyć czy to może być coś związanego z peknieciem tego tętniaka czy może to tylko nerwica .mam małe dzieci a nie raz nie jestem w stanie się nimi zajomowsc proszę o poradę .

Witam!
Dołączyła się nerwica, która może dawać objawy typowe dla chorób somatycznych. Poczucie lęku i zagrożenia życia, narasta lawinowo, co prowadzi do paniki i wrażenia beznadziejności. Proszę zgłosić się do psychiatry, być może wystarczą oddziaływania w stylu psychoterapii. Jeżeli nie to wzmocni działanie terapeutyczne lekami p/lękowymi.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Szanowna Pani,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka kardiologiczna, UKG serca, badanie pozwoli na wykrycie lub "nie" - chorób serca.

Pozdrawiam serdecznie