Co może oznaczać ból pod żebrami, problemy z koncentracją oraz złe samopoczucie?

Witam, Mam bardzo nietypowy dla siebie problem - w zeszły piątek nagle, bez powodu bardzo silnie zawibrowało/zamrowiło mi w lewym podżebrzu - potwornie mnie to zestresowało, miałem problem z koncentracją, ogólnie bardzo złe samopoczucie. W ciągu 2h udałem się do lekarza, jednak po badaniu brzucha, prawidłowym EKG i pulsie lekarz powiedział, że to na tle nerwowym i mogło pójść od kręgosłupa (ten dzień miałem akurat bezstresowy). W następne dni miałem totalny brak apetytu, "uciekanie" świadomości oraz poczucie ucisku pod żuchwą. Aktualnie jest trochę lepiej, ale dalej zdarzają mi się te dziwne wibracje. W następny poniedziałek mam wizytę u endokrynologa, żeby zbadać tarczycę, a w połowie sierpnia gastrolog, jednak nie wiem skąd to się wzięło.

Proszę diagnozować się na wizytach bezpośrednich u lekarzy, do których jest już Pan umówiony. To o wiele łatwiejszy sposób. Z poziomu portalu nie mamy możliwości przeprowadzenia wywiadu czy zbadania pacjenta