Co może oznaczać ból podbrzusza i odbytu podczas stosunku?

Witam, mam bardzo poważny problem od pewnego czasu. Najpierw jednak chciałabym wspomnieć o zdiagnozowanych już chorobach przez lekarzy w moim przypadku - zespół policystycznych jajników , zastoinowa duodeopatia oraz przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka. (Wszystko to zostało zdiagnozowane około 2 lata temu, żołądek był leczony antybiotykowo jednak nie wiem czy efekty kuracji były dobre - nie odbyłam już po tym żadnej wizyty u lekarza). Niestety objawy które mam od długiego czasu nie pasują do żadnej z tych chorób. Od około 3 lat mam problem ze współżyciem - podczas stosunku odczuwam często intensywny ból w podbrzuszu. Mój brzuch często wygląda jak u kobiety w pierwszych tygodniach ciąży (nie wiem jak inaczej to porównać, jest u dołu wypukły i dość twardy). Na początku myślałam ,że to wszystko przez policystyczne jajniki , natomiast do tego dochodzą inne objawy , takie jak : opuchnięte dolne kończyny , ciągłe osłabienie, nie mogę także przybrać na wadze (mam 23 lata, wzrost 165, waga waha się 48-51kg) . Najbardziej jednak jestem zaniepokojona bólem w odbycie. Boli mnie w różnych sytuacjach (nie koniecznie podczas wypróżniania). Najczęściej tak jak dziś po stosunku, jednak dziś ten ból był znacznie bardziej nasilony. Czułam ból wszędzie - tak jakby w jelitach,odbycie,dolnej części brzucha, miałam problem żeby stanąć na prawej nodze bo ból promieniował nawet do ud oraz na dolną część kręgosłupa (okolice kości ogonowej). Nie zaobserwowałam krwawienia podczas wypróżniania się ani oddawania moczu. Dziś ból był jednak bardzo intensywny i utrzymywał się kilka godzin (nie mogłam usiąść ani się wyprostować). Do tej pory ten ból w odbycie był odczuwalny ale nie przykładałam do tego uwagi - nie był bardzo silny ani regularny (zazwyczaj po stosunku - nie analnym ! takiego stosunku nie odbyłam nigdy). Jednak zaniepokoił mnie mój stan od kilku tygodni (ciągłe zmęczenie, mdłości, osłabienie mięsni - wcześniej spałam po okolo 6/7 godzin i bylam wypoczęta, teraz kiedy wstaje po 6 godzinach nie daję rady się podnieść, w ciągu dnia padam spać nagle, czasem nawet zasypiam o 18 i budzę się około 10 rano...) . Nie wiem czy osłabienie organizmu może być połączone z nasilającymi się bólami, ale bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc - nasunięcie przypuszczeń co to może być oraz jakie badania powinnam wykonać. Obecnie przebywam za granicą i będzie mi cięzko opisać swój problem tak dokładnie w innym jezyku dlatego proszę też o pomoc tutaj. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie sugestie.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.Sadze ze przede wszystkim konieczne są podstawowe badania z krwi