Co może oznaczać ból podbrzusza i opuchlizna?

Witam. Od dluzszego czasu odczówam bol podbrzusza.. takie jakby kłócia od środka.. problem z wyproznieniem.. i strasznie boli przy poruszaniu.. Dodatkowo od dwoch dni mam wrazenie jakby pojawiala sie opuchlizna na podbrzuszu . Co to moze byc ? Z czym zwiazane ?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny pani stanu klinicznego, pogłębienia wywiadu i w razie konieczności poszerzenie diagnostyki. W razie nasilenia dolegliwości sugerują żeby udała się pani na SOR.

Lek. Karolina Meszek

Dzień dobry,
proszę nie bagatelizować podanych objawów i udać się jak najszybciej do lekarza rodzinnego lub do chirurga. objawy są niespecyficzne i mogą być spowodowane wieloma chorobami układu pokarmowego/problemami ginekologicznymi