Co może oznaczać ból podbrzusza po usunięciu potworniaka?

W 2015 roku przeszlam operacje usuniecia potworniaka jajnik prawy wykonano rowniez test droznosci jajowodow wynik drozne ,obecnie po kolejnej operacji wynik szczatkowy prawy jajnik niedrozny prawy jajowod przyrosniety do jamy otrzewnowej lekka endometrioza ...leczenie hormonalne po zabiegu przez 3 mc obecnie od 4 tyg po odstawieniu tbl break miesiaczki ostatnia wystapila w styczniu ,bol podbrzusza lekarz gin proponuje usuniecie prawego jajnika I jajowodu co Moze wyeliminowac moj Bol co zrobic

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko coś doradzić bez możliwości badania, wglądu w historię choroby, w razie wątpliwości sugeruję wizytę u innego ginekologa.
Pozdrawiam