Co może oznaczać ból podbrzusza po zakończeniu miesiączki?

witam mam problem.Tydzień temu skończyła mi się miesiączka.od wczoraj mam dziwne bóle podbrzusza jakby ścisk jajników.do tego boli mnie krzyż i mam dziwną kremową wodnistą wydzielinę.Dodam że podczas stosunku dostałam okresu,a 9.10.2017 poroniłam dziecko w 13 tygodniu. proszę o szybką odpowiedz. co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

przyczyn może być wiele Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie mozna cos więcej powiedzieć