Co może oznaczać ból skroni przy migrenie?

Witam, Jestem migrenowcem o bardzo niskim ciśnieniu. Rozpoznaję ból migrenowy zanim tak naprawdę zdąży docelowo nadejść i trwa przez około 3 dni. Jednakże teraz coś sie zmieniło. Bolała mnie głowa, zasłabłam (standard, kiedy miewam migrenę), przeszło na noc i następnego dnia miałam ostry stan migrenowy, który trwał przez następne 3 dni. Dodam, ze zazwyczaj chociaż na kilka godzin pomagała mi migea bądź w ogole bol ustawał. Tym razem jednak tabletki nie pomogły, po tych trzech dniach bol przerodził sie w coś niesamowicie niekomfortowego - nie potrafię funkcjonować . Czuje bol w okolicy skroni i czoła, nasila sie przy pochylaniu i wstawaniu (wtedy jest pulsacyjny), bolą mnie każde mięśnie tak choćbym miala zakwasy z tym ze boli mnie nawet twarz.. oczy jak to oczy przy migrenie są czule jednak tutaj nie mogę nawet ich przetrzeć, bo tak bolą. Nie wiem co sie dzieje..

Dodatkowo, po wyjaśnieniu przyczyny dolegliwości, wskazane zoptymalizowanie leczenia migreny pod kontrolą neurologa (tryptany, ew. leczenie profilaktyczne w razie potrzeby).
Pozdrawiam
Magdalena Nowaczewska