Co może oznaczać ból szczęki i zębów z prawej strony?

Witam, Od dwóch miesięcy boli mnie szczęka lub zęby z prawej strony. Najpierw myślałem, że są to wyżynajace się 8, ale wizyta u dwóch dentystów wykazała, że nie jest to wina 8, ani innych zębów. Byłem też u lekarza rodzinnego, żeby zobaczyć, czy to nie jest wina zatok, gardła, czy węzłów chłonnych, ale z nimi też było wszystko w porządku. Co mam robić dalej, co to może być?

Podane przez Pana objawy mogą sugerować zwyrodnienie stawu skroniowo żuchwowego asymetrię czaszkowo zgryzową i towarzyszące im napięcie mięśni twarzy i szyi. Pozdrawiam