Co może oznaczać ból w lewej piersi u 19-latki?

Witam. Mam 19 lat a od dłuższego czasu czuje ból w lewej piersi na dole i trochę z boku szczególnie gdy naciskam. Czasami wyczuje kulkę ale nie wiem czy to guz. Co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza ginekologa w celu zbadania i ew. poszerzenia diagnostyki np. o USG. Konieczne jest badanie, żeby określić co jest powodem pani dolegliwości.