Co może oznaczać ból w okolicy kostki?

Dzień dobry. Mam 20 lat i pytanie odnośnie bólu w nodze . Dokładniej w okolicach kostki ( prawa noga). Pojawia się uczucie zimna , noga jest chłodna oraz ból , który jest coraz silniejszy . Mam wrażenie jak by naprawdę było to od ochłodzenia ale dzieje się tak również latem . Dzieje się tak od jakiegoś czasu ok 3at . Dolegliwość ta pojawia się na jakiś czas i potem ustępuje ( pojawia się jednorazowo nawet raz na kilka miesięcy albo trwa kilka dni ) . Ból jednak jest silny , czasami promieniuje nawet do okoliy uda . Nie wiem do jakiego lekarza mam się zgłosić , miałam wykonywane prześledzenie ok 2 lata temu , które nie wykazało nic co wiązało by się z tą dolegliwością, później nic z tym nie robiłam . Wydaje mi się że jest to problem złego krążenia aczkolwiek nie znam się na tym i nie wiem :) Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Podstawowej oceny pani stanu klinicznego może dokonać lekarz pierwszego kontaktu. Konieczne jest poszerzenie wywiadu odnośnie do pani dolegliwości. Do rozważenia konsultacja u chirurga naczyniowego lub reumatologa (najlepiej poczekać na ocenę lekarza rodzinnego).