Co może oznaczać ból w skroniach oraz zaburzenia wzroku podczas prowadzenia samochodu?

Dzień dobry. Moja partnerka skarży się na dość specyficzne objawy z którymi nie możemy sobie poradzić. Podczas prowadzenia samochodu (wyłącznie jako kierowca, jako pasażer nie ma problemu) dostaje silnego, uciskowego bólu w skroniach oraz zaburzeń wzroku pod postacią błyszczących plam i mroczków. Musi mrużyć oczy by móc prowadzić a musi jeździć w pracy. Dzieje się tak bez znaczenia pory dnia, diety, kondycji psychofizycznej etc. Ból w skroniach (tępy, niepulsujący) oraz drżenie rąk pojawiają się w dużych, jasnych pomieszczeniach typu market. Do tego szybko się męczy z pojawieniem się duszności, ma bardzo suchą skórę, cienkie, słabe włosy i zaparcia. Normujemy dietę i nawadnianie, wzmacniamy florę jelitową. Chcemy zrobić badania: MRI, szczególnie zatoki, usg tarczycy, ciśnienie krwi, ciśnienie śródgałkowe, gastroskopię, glukozę, żelazo i hormony (TSH, T4, T3, PRL, GH, ACTH, FSH, LM). Zaczynamy od endokrynologa. Co możemy jeszcze zrobić, jakie badania, do którego lekarza się zgłosić by znaleźć przyczynę tego bólu, zaburzeń wzroku drgań rąk i pozostałych objawów? Będę wdzięczny za pomoc. Krzysiek

Możliwe tez tło emocjonalne, nerwica lękowa! do interpretacji klinicznej, zależy od wywiadu, objawów, leczenia etc
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, psycholog
Badania krwi wskazane
! nie ma zaburzeń kiedy sama nie prowadzi!
Pozdrawiam i zapraszam