Co może oznaczać ból zęba po leczeniu endodontycznym?

Witam 13 stycznia miałam robione kanały w górnej 5 we wtorek tzn po 3 dniach od zabiegu zaczął mnie samoistnie boleć ząb byłam wczoraj u dentysty i on nie wie dlaczego. Niby kanały do tzw wypełnione. Dostałam antybiotyk i naświetla to laserem jutro 2 raz. Mam pytanie dlaczego boli nigdy takiego przypadku nie miałam a już 3 żeby po takim leczeniu. I jak z gwarancja? Powinnam płacić za laser i np za powtórne leczenie kanałowe jeżeli by takowe było?

Rokowanie,proces leczenia i warunki płatności powinny być uzgodnione przed rozpoczęciem leczenia.Jeżeli już na samym początku coś idzie nie tak domawiamy szczegóły względnie zmieniamy lekarza i gabinet.