Co może oznaczać ból żołądka po zjedzeniu mącznych potraw?

Witam. Za kazdym razem po zjedzeniu makaronu czy pierogów czasem bułek okropnie boli mnie żołądek i jest mi niedobrze bez wzgedu na to w jakiej postaci bym ich nie jadła Na słodko, lub w jakims sosie jak np spaghetti Makaron to jest pewniak ze potem będzie mi niedobrze przez 2-3 godizny Często łączy się to z biegunka :( Prosze o pomoc

Witam serdecznie,
bardzo prawropodobne, że cierpi Pani na nietolerancję glutenu. Proszę wykonać testy w celu potwierdzenia moich przypuszczeń. Jeżeli one się potwierdzą niezbędna bedzie dieta bezglutenowa.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk