Co może oznaczać bolesna grudka pod skórą?

Witam!Mam dziwne znamie cos co trudno mi okreslic.Jest to bolaca przy dotyku czy nacisku grudka guzek pod skora a na wierzchu barwy rozowej.Mam to od okolo 20 lat .Boje sie ze to odmiana czerniaka

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani gdzie owa zmiana się znajduje. Proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, który oceni zmianę i skieruje do odpowiedniego specjalisty.