Co może oznaczać brak miesiączki od roku?

Witam. Co może być przyczyną braku okresu przez rok czasu ( oporność na wywoływanie miesiączki luteiną i liczne pęcherzyki w jajnikach) przy prawidłowych wynikach badań estradiolu, fsh, lh i prolaktyny? Endometrium jest znikome, tak jakby się nie wytwarzało. Nie stać mnie już na leczenie prywatne i muszę czekać prawie rok na wizytę w ramach NFZ a bardzo martwię się moim stanem zdrowia. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest diagnostyka. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.